BRITISH AIRWAYS. VOLKAN HÜRSEVER İLE CAZ SEVERLERE ULAŞIYOR...

1946´dan bu yana Türkiye´den uçuş gerçekleştiren İngiliz Havayolu British Airways, Türkiye caz sahnesinin önde gelen isimlerinden Volkan Hürsever ile bir araya geliyor.

Dünya çapında 140 noktaya sefer düzenleyen British Airways, Volkan Hürsever´in 8 parçadan oluşan "Hediye" albümüne ve diğer müzik çalışmalarına destek veriyor. Eylül ayından itibaren kıtalararası uçuşlarda kabin içi eğlence sistemine dâhil edilen albüm, British Airways sponsorluğu ile caz severlere ulaşıyor.

Uçaklarında Etta James, Harry Allen, Brad Mehldau ve Michael Buble gibi dünyaca ünlü müzisyenlerin albümlerine yer veren British Airways, bu proje ile ilk kez bir Türk sanatçıyla bir araya geliyor.

British Airways Türkiye Müdürü Ayşim Arda, "Caz müziğinin artan popülerliği karşısında değişime ayak uydurmak ve yolculara daha renkli bir yelpaze sunmak adına, onları bir Türk müzisyen ile buluşturmak istedik.

Volkan Hürsever ile birlikteliğimize, işine duyduğu tutku, müzik bilgisi ve geçmişi, çok yönlü olması ve kalite anlayışı sayesinde birbirimize çok yakışacağımızı öngörüp karar verdik. Global bir marka olan British Airways ile bir Türk sanatçıyı bir araya getirebilmek bizi çok gururlandırdı. İlerleyen zamanlarda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz albüm ve konser çalışmaları için de çok heyecanlıyız" dedi.

British Airways
Haber Türk
Uçuş Rotası